Zimowy śpiworek W Krainie Misia + Velvet Denim

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 - 7 dni roboczych
Cena: 269,00 zł 269.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Wodoodporny śpiworek wzór W Krainie Misia + Velvet Denim

Występuje w 3 rozmiarach, więc na pewno znajdziesz taki, który będzie pasował potrzebom Twojego maluszka. Jeśli masz wątpliwości napisz do nas lub zadzwoń bardzo chętnie pomożemy w wyborze rozmiaru. 


rozmiar XS 45 cm x 80 cm (śpiworek dedykowany do gondoli)
rozmiar S 45 cm x 100 cm (śpiworek dedykowany do gondoli oraz spacerówki)
rozmiar M 50 cm x 110 cm (śpiworek dedykowany do spacerówki)

  • Śpiworki wykonane są z tkaniny wodoodpornej, dzięki czemu idealnie sprawdzą się nawet w deszczowe czy śnieżne dni. Dzięki wykorzystanemu wypełnieniu są typowo zimowe.

  • Posiadają dwa zamki, dzięki czemu przednia część śpiworka jest całkowicie odpinana (bardzo przydane np. podczas wizyty w galerii handlowej). 
  • W miejscu bucików została wszyta warstwa wodoodporna, a więc nie musisz się martwić, że będzie konieczność prania całego śpiworka. Wystarczy tylko wilgotna ściereczka. (Dotyczy tylko śpiworków w rozmiarze S i M). 

  • Śpiworki posiadają 5-cio punktowe otwory na pasy bezpieczeństwa oraz antypoślizgową wstawkę.  

  • Każdy śpiworek posiada na klapie napy, dzięki czemu w mniej zimne czy też wietrze dni można odwinąć klapę i przypiąć aby nie przeszkadzała maluszkowi.

  • Futerko, które jest ozdobą i nadaje wyglądu śpiworkowi, w każdym momencie możesz łatwo  zdjąć ponieważ nie wszywamy go na stałe. Mocowane jest za pomocą nap.

 

Jak dbać o produkty CuddleMe:




Zdjęcia produktów są zdjęciami podglądowymi, kolory oraz rozmieszczenie wzoru mogą delikatnie odbiegać w rzeczywistości. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl