Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Czas realizacji zamówienia

 

Czas realizacji zamówienia

Wszystkie produkty w naszej pracowni od momentu kiedy tkanina znajdzie się pod nożyczkami do spakowania robimy same. Dlatego czas realizacji wynosi od 5 - 7 dni i roboczych (liczonych od zaksięgowania środków na naszym koncie). W przypadku, gdy Twoja wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie po godzinie 13:00, czas realizacji liczony jest od kolejnego dnia roboczego.

Przykład 1 : Zamówienie złożone 02/01/2019 (wtorek). Opłacone zostaje tego samego dnia o godzinie 11:00. Czas realizacji zamówionego produktu zgodnie z opisem 7 dni roboczych. Zamówienie wysłane będzie maksymalnie do 10/01/2019 (czwartek).

Przykład 2: Zamówienie złożone 02/01/2019 (wtorek). Opłacone zostaje tego samego dnia o godzinie 16:00. Czas realizacji zamówionego produktu zgodnie z opisem 7 dni roboczych. Zamówienie wysłane będzie maksymalnie do 11/01/2019 (piątek).

Przykład 3: Zamówienie złożone 02/01/2019 (wtorek). Opłacone zostaje kolejnego dnia o godzinie 11:00. Czas realizacji zamówionego produktu zgodnie z opisem 7 dni roboczych. Zamówienie wysłane będzie maksymalnie do 11/01/2019 (piątek).

Forma płatności

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób płatności. W przypadku wyboru tej opcji, zamówienie automatycznie przyjęte jest do realizacji.
  • Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie. W przypadku, gdy Twoja wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie po godzinie 13:00, czas realizacji liczony jest od kolejnego dnia roboczego.
  • Płatność przy odbiorze (za pobraniem) - udostępniamy ją tylko dla produktów "gotowych" oraz takich, które są w naszej stałej ofercie. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności

Forma dostawy

  • Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
  • Paczkomaty InPost zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 - 3 dni roboczych.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl